Recycled denim drawstring bag Dex
Από
3,65 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,51 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,51 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,59 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1349541-005999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Recycled denim drawstring bag Dex"
Recycled denim drawstring bag with size 40 x 38 cm. Features long handles of 2.5 x 50 cm and a pull cord for closing. Includes a recycled label on the outside and can be carried by shoulder straps or hand loop.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45 x 39 x 37 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 39 x 37 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 80 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13 |
| QuantityOnPallet: | 1600 |
| Ύψος: | 380mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190 |
| Βάρος: | 175g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 400mm |
| Υλικός: | Recycled Denim |
Σύνδεση