Recycled aluminium USB Hub Layton
Από
6,51 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,04 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,04 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 9,97 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1015140-032999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Recycled aluminium USB Hub Layton"
Aluminium USB Hub with 3 ports. Two USB A, one USB C port. Recycled logo engraved on the front.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 45 x 27.5 x 23 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 27.5 x 23 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 8400 |
| Ύψος: | 40mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8471800000 |
| Βάρος: | 42g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 320mm |
| Πιστοποιητικά: | EMC, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, PAHs, RoHS, D.o.C RoHS |
| Πλάτος: | 35mm |
| Υλικός: | ABS, Alloy, Aluminium, Paper, Stainless steel, TPE |
Σύνδεση