Recycled PC and PVC sunglasses Kenzie
Από
0,71 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,80 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,80 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,99 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-967735-006999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Recycled PC and PVC sunglasses Kenzie"
RPC sunglasses with UV400 protection. RPC logo on the end of the side. Individually packed in paper pouch.
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 25 |
| OuterBoxDimension: | 61.5 x 38.5 x 35.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 61.5 x 38.5 x 35.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6 |
| QuantityOnPallet: | 5000 |
| Ύψος: | 30mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9004109100 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 145mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, Report for Analysis |
| Πλάτος: | 50mm |
| Υλικός: | Metal, AC, Recycled Polycarbonate |
Σύνδεση