Rami football-shaped vanilla lip balm with SPF 15 and keychain
Από
1,20 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,32 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,32 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,64 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12641490
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Rami football-shaped vanilla lip balm with SPF 15 and keychain"
A football-shaped lip balm with a built-in keychain. Keeps your lips soft while showing off your love for the game. Clip it to your bag, keys, or backpack for quick, on-the-go lip hydration. Vanilla flavoured. SPF 15.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 43 x 30 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 43 x 30 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12 |
| Ύψος: | 80mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3304100000000000000000 |
| Βάρος: | 24g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 38mm |
| Πλάτος: | 38mm |
| Υλικός: | ABS Plastic |
Σύνδεση