BARBECUE RULOT BLACK
| Τιμή μονάδας | 25,26 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 25,26 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 31,32 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Laser L2 |
| Ύψος: | 230mm |
| Βάρος: | 2g |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 305mm |
| Πλάτος: | 70mm |
| Υλικός: | Stainless Steel |
Σύνδεση