BACKPACK RUBIX BLACK
Από
6,79 €
| Τιμή μονάδας | 7,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 9,30 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1015S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK RUBIX BLACK"
Executive backpack in recycled nylon. Roomy main compartment and padded pocket for a 15'' laptop. One exterior pocket and 2 side pockets. Padded shoulder straps and back. Trolley strap.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 420mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 320mm |
| Πλάτος: | 150mm |
| Υλικός: | Recycled nylon |
Σύνδεση