PIZZA CUTTER RONY NATURAL
Από
1,25 €
| Τιμή μονάδας | 1,41 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,41 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,75 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MJ1280S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "PIZZA CUTTER RONY NATURAL"
Pizza cutter with bamboo holder. Presentation in eco box.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L1 Pad printing D(2) |
| Ύψος: | 75mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 85mm |
| Πλάτος: | 11mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση