COMB RIZO BAMBOO
Από
0,57 €
| Τιμή μονάδας | 0,62 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,62 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,77 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-PI1215S1999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "COMB RIZO BAMBOO"
Bamboo comb with handle.
| Colour: | bamboo |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L1 Pad printing C(2) |
| Ύψος: | 184mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 35mm |
| Πλάτος: | 6mm |
| Υλικός: | Natural bamboo |
Σύνδεση