RFX™ William reflective and waterproof bag cover
Από
2,84 €
| Τιμή μονάδας | 2,84 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,84 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,52 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12201700
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "RFX™ William reflective and waterproof bag cover"
Ideal safety bag cover for cyclists, hikers, commuters, etc. An extra flexible safety accessory that increases visibility, while keeping the contents of the bag dry. Made of high performance waterproof WP 600 lime fluorescent material with reflective film. This product is not classified as a personal protective equipment as per Regulation EU/2016/425.
| Colour: | Neon Yellow |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 40 x 52 x 27 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 52 x 27 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 150 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.65 |
| Ύψος: | 420mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190000000000000 |
| Βάρος: | 45g |
| Μάρκα: | RFX |
| Μήκος: | 350mm |
| Πλάτος: | 140mm |
| Υλικός: | Polyester |
Σύνδεση