RFX™ See-me XL safety vest for professional use
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,27 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,27 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,05 € |
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 35 x 65 x 23 cm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 65 x 23 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.25 |
| Ύψος: | 650mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6110309100000000000000 |
| Βάρος: | 136g |
| Μάρκα: | RFX |
| Μήκος: | 640mm |
| Πλάτος: | 5mm |
| Υλικός: | Polyester |
Σύνδεση