RFX™ Mats 38 cm reflective TPU safety slap wrap
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,96 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,96 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,67 € |
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | LITHUANIA |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 37 x 46 x 18 cm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 46 x 18 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.3 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790000000000000 |
| Βάρος: | 25g |
| Μάρκα: | RFX |
| Μήκος: | 380mm |
| Πλάτος: | 30mm |
| Υλικός: | TPU Plastic |
Σύνδεση