RFX™ Johan 38 cm reflective PVC safety slap wrap
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,80 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,80 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,23 € |
| Colour: | Neon Yellow |
|---|---|
| Country of Origin: | LITHUANIA |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 46 x 37 x 18 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 37 x 18 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.25 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790000000000000 |
| Βάρος: | 25g |
| Μάρκα: | RFX |
| Μήκος: | 380mm |
| Πλάτος: | 30mm |
| Υλικός: | PVC Plastic |
Σύνδεση