RFX™ Hitz 34 cm reflective PVC safety slap wrap
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,52 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,52 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,88 € |
| Colour: | Neon Yellow |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 35 x 45 x 18 cm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 45 x 18 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790000000000000 |
| Βάρος: | 24g |
| Μάρκα: | RFX |
| Μήκος: | 340mm |
| Πλάτος: | 30mm |
| Υλικός: | PVC Plastic |
Σύνδεση