RFX™ Desiree reflective safety harness and vest
Από
17,13 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 18,71 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 18,71 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 23,20 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12205390
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "RFX™ Desiree reflective safety harness and vest"
Reflective safety harness and vest made from ultra lightweight and comfortable elastic band fabric, with a 3.5 cm wide reflective part on both front and back. The elastic bands and buckle are adjustable to make the vest fit properly. The reflective stripes light up in the dark so that you are clearly visible at all times. Ideal to use when cycling, running or walking. These garments bear CE marking to demonstrate compliance with EU Regulation 2016/425/EU Personal Protective Equipment Category II.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 34 x 31 x 40 cm |
| OuterCartonDimension: | 34 x 31 x 40 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 72 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.55 |
| Packaging Information: | Individual gift pouch (72 / Polybag) |
| Ύψος: | 450mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6110309100000000000000 |
| Βάρος: | 114g |
| Μάρκα: | RFX |
| Πλάτος: | 415mm |
| Υλικός: | Polyester |
Σύνδεση