Quartz GRS recycled unisex quilted bodywarmer
Από
37,59 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 41,09 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 41,09 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 50,95 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-39477901
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Quartz GRS recycled unisex quilted bodywarmer"
The Quartz quilted unisex bodywarmer is crafted from GRS certified recycled nylon. This wrinkle-effect fabric not only supports a more sustainable production but also adds a distinctive textured finish for visual appeal. The lightweight quilting provides warmth without bulk, making it ideal for transitional weather or layering under a jacket. Designed with versatility in mind, the Quartz bodywarmer combines function, fashion, and a more responsible choice of materials.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | S |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 60 x 38 x 35 cm |
| OuterCartonDimension: | 60 x 38 x 35 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.65 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6211439000000000000000 |
| Βάρος: | 385g |
| Μάρκα: | Elevate |
| Υλικός: | 100% GRS certified recycled nylon, 110 g/m2, 100% Polyester |
| Φύλο: | Unisex |
Σύνδεση