Quack duck stress reliever
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,98 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,98 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,22 € |
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 60 x 34 x 43 cm |
| OuterCartonDimension: | 60 x 34 x 43 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.5 |
| Ύψος: | 75mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9503009590000000000000 |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 75mm |
| Πλάτος: | 80mm |
| Υλικός: | PVC Plastic |
Σύνδεση