Promotional apron 75x85 cm
Από
3,08 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,85 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,85 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,25 € |
Αριθμός προϊόντος:
A86-5227-03-A03
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν " Promotional apron 75x85 cm"
This apron is made from an innovative blend of 50% recycled cotton and 50% recycled PET, so you not only protect yourself, but also consciously contribute to a greener world. Thanks to its comfortable fit and light weight of only 180 grams per piece, the apron is ideal for long-term use, both at home and professionally. This apron is also practical for companies, workshops, or events. 180 grams per piece, the apron is ideal for long-term use, both at home and professionally. This apron is also practical for businesses, workshops, or events.
| Colour: | Black (Black) / Black |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 35.0000 x 20.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 35.0000 x 20.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.0000 |
| Βάρος: | 167g |
| Υλικός: | 50% Recycled Cotton, 50% Rpet |
Σύνδεση