Promo gloves
Από
2,19 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,17 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,17 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,17 € |
Αριθμός προϊόντος:
A86-1863-14-XXL
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν " Promo gloves"
With these warm fleece gloves, you'll be all set for winter! No more cold hands during a snowball fight or making a snowman. The black gloves are available in M/L and XL/XXL, the navy gloves are available in XL/XXL.
| Colour: | Navy (PMS 533c) / Navy |
|---|---|
| Size: | XXL |
| OuterBoxDimension: | 45.0000 x 42.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 45.0000 x 42.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.6000 |
| Ύψος: | 110mm |
| Βάρος: | 54g |
| Υλικός: | 100% Polyester |
Σύνδεση