Promo bag
Από
0,69 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,32 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,32 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,64 € |
Αριθμός προϊόντος:
A86-6120-05-A05
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Promo bag"
Perfect promo bag to hand out during large-scale events, such as open days or fields days. Imprint the bag with your logo and stand out extra. This bag has a size of 34x42 cm.
| Colour: | Red (PMS 199c) / Red |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 43.0000 x 33.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 43.0000 x 33.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.0000 |
| Βάρος: | 37g |
| Υλικός: | 100% Polyester |
Σύνδεση