Promo bag with reinforcement
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,07 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,07 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,57 € |
| Colour: | Red (PMS 199c) / Red |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 43.0000 x 34.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 43.0000 x 34.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.0000 |
| Βάρος: | 37g |
| Υλικός: | 100% Polyester |
Σύνδεση