Promo bag with reinforcement
Από
1,10 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,07 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,07 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,57 € |
Αριθμός προϊόντος:
A86-6140-04-A04
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Promo bag with reinforcement"
Perfect promo bag to hand out during large-scale events, such as open days or sport events. Imprint the bag with your logo and stand out extra. This bag has reinforced corners and a size of 34x42 cm.
| Colour: | Royal blue (PMS 286c) / Royal blue |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 43.0000 x 34.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 43.0000 x 34.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.0000 |
| Βάρος: | 37g |
| Υλικός: | 100% Polyester |
Σύνδεση