Promo bag with flap
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,09 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,09 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,83 € |
| Χρώμα: | Black (Black) / White |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 43.0000 x 30.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 43.0000 x 30.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.0000 |
| Βάρος: | 47g |
| Υλικό: | 100% Polyester |
Σύνδεση