Promo bag with flap
Από
1,64 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,09 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,09 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,83 € |
Αριθμός προϊόντος:
A86-6180-05-A06
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Promo bag with flap"
This promo bag with flap is perfect to hand out during large-scale events, such as open days or fields days. Imprint the bag with your logo and stand out extra. This bag has reinforced corners and a size of 42x46 cm.
| Colour: | Red (PMS 199c) / White |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 43.0000 x 30.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 43.0000 x 30.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.0000 |
| Βάρος: | 47g |
| Υλικός: | 100% Polyester |
Σύνδεση