Prixton SWB26T smartwatch
Από
47,55 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 49,34 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 49,34 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 61,18 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-2PA10090
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Prixton SWB26T smartwatch"
Smartwatch with body temperature thermometer and 1.3 inch touch screen and integrated camera. Tracks daily physical activity and has a multisport mode. Battery 3.7V / 240 mAh. RAM 128 kB / ROM 64 Mb.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 39 x 17 x 39 cm |
| OuterCartonDimension: | 39 x 17 x 39 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual () |
| Ύψος: | 12mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8517620000000000000000 |
| Βάρος: | 37g |
| Μάρκα: | Prixton |
| Μήκος: | 255mm |
| Πλάτος: | 45mm |
| Υλικός: | Plastic, PU Plastic, Metal |
Σύνδεση