Prixton Alexa SWB29 smartwatch
Από
43,13 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 44,91 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 44,91 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 55,69 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-2PA15790
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Prixton Alexa SWB29 smartwatch "
The SWB29 smartwatch measures daily physical activities and tracks heart rate, steps, blood oxygen level, stress level, and much more. The smartwatch also has a multi-sports mode, with which you can also more accurately measure sports activities such as walking, running, pilates, yoga and more. It also features the Alexa voice assistant, and the ability to receive and make calls. Bluetooth® version 5.3 for a stable connection between the smartwatch and your device.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 30 x 40 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 30 x 40 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 3.8 |
| Packaging Information: | Individual gift box () |
| Ύψος: | 55mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8517620000000000000000 |
| Βάρος: | 80g |
| Μάρκα: | Prixton |
| Μήκος: | 110mm |
| Πλάτος: | 75mm |
| Υλικός: | ABS Plastic, PC Plastic, Glass |
Σύνδεση