Prixton AT806 multisport smartband with GPS
Από
45,03 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 46,71 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 46,71 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 57,92 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-2PA15090
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Prixton AT806 multisport smartband with GPS"
The AT806 smartband has 37 different sport modes and GPS functionality. Compatible with iOS and Android, and it can receive and display notifications from the connected smartphone. Comes with a large battery that can provide up to 7 days of autonomy. 1.45” HD touch screen with 172x320 resolution. Waterproof level IP68.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 35 x 33 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 33 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.4 |
| Packaging Information: | Individual gift box () |
| Ύψος: | 12mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8517620000000000000000 |
| Μάρκα: | Prixton |
| Μήκος: | 428mm |
| Πλάτος: | 25mm |
| Υλικός: | ABS Plastic |
Σύνδεση