Prixton AT803 activity tracker with thermometer
Από
30,78 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 31,94 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 31,94 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 39,61 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-2PA02790
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Prixton AT803 activity tracker with thermometer"
Activity tracker with a 1.69" 240 × 280 full-touch display for monitoring daily physical activity, including steps, distance travelled and calories burned. Features multi-sport modes for walking, running, cycling, mountaineering, yoga, treadmill, spinning, badminton, basketball, football and swimming. Also tracks sleep quality and sedentary time, and includes heart rate and blood pressure monitoring. Up to 30 days standby time. IP67 water and dust resistance. Bluetooth 5.3 for a stable wireless connection.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 17 x 45 x 33 cm |
| OuterCartonDimension: | 17 x 45 x 33 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4.75 |
| Packaging Information: | Individual gift box () |
| Ύψος: | 75mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8517620000000000000000 |
| Βάρος: | 30g |
| Μάρκα: | Prixton |
| Μήκος: | 255mm |
| Πλάτος: | 41mm |
| Υλικός: | Silicone Plastic |
Σύνδεση