Prixton AT410 smartband
Από
13,91 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 14,43 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 14,43 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 17,89 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-2PA14290
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Prixton AT410 smartband "
The AT410 smartband integrates different functions to control daily physical activity: steps, calories burned and distance traveled. It also measures sleep quality and features a heart rate monitor and blood pressure measurement. Compatible with iOS and Android, and it receives and displays notifications from the connected smartphone. Comes with a large battery that can provide up to 7 days of autonomy. 0.96” touch screen with 160x80 resolution. Waterproof level IPX7.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 29 x 33 x 27 cm |
| OuterCartonDimension: | 29 x 33 x 27 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 2.85 |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual () |
| Ύψος: | 124mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9031808000000000000000 |
| Βάρος: | 194g |
| Μάρκα: | Prixton |
| Μήκος: | 476mm |
| Πλάτος: | 187mm |
| Υλικός: | ABS Plastic |
Σύνδεση