Polyester reflective waist bag Jocelyn
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,12 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,12 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,87 € |
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 40 x 40 x 53 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 40 x 53 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 3200 |
| Ύψος: | 12mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Βάρος: | 38g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 335mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Πλάτος: | 130mm |
| Υλικός: | Polyester, Iron, PP |
Σύνδεση