Polyester (600D) waist bag Amari
Από
7,70 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 9,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 9,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,78 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-5668-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Polyester (600D) waist bag Amari"
Polyester (600D) waist bag with five zippered pockets and an adjustable shoulder strap.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 33 x 31 x 42 cm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 31 x 42 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7 |
| QuantityOnPallet: | 1500 |
| Ύψος: | 180mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929800 |
| Βάρος: | 164g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 110mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Πλάτος: | 310mm |
| Υλικός: | Metal, Nylon, Polyester 600D |
Σύνδεση