Polyester (600D) trolley Jordana
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 28,87 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 28,87 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 35,80 € |
| Επιλογή: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | Black |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 72 x 37 x 53 cm |
| OuterCartonDimension: | 72 x 37 x 53 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.5 |
| QuantityOnPallet: | 90 |
| Ύψος: | 465mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202129900 |
| Βάρος: | 1100g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 355mm |
| Πιστοποιητικά: | BSCI |
| Πλάτος: | 152mm |
| Υλικό: | PVC, 600D/EVA polyester |
Σύνδεση