Polyester (600D) toilet bag Bonnie
Από
0,69 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,85 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,85 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,05 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-6392-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Polyester (600D) toilet bag Bonnie"
Polyester (600D) toilet bag with zipper.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 48 x 28 x 15 cm |
| OuterCartonDimension: | 48 x 28 x 15 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 150 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5.85 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 6750 |
| Ύψος: | 140mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929100 |
| Βάρος: | 35g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 225mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Πλάτος: | 60mm |
| Υλικός: | Polyester 600D |
Σύνδεση