Polyester (600D) car wash set Aaliyah
Από
7,42 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 9,16 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 9,16 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,36 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-5300-006999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Polyester (600D) car wash set Aaliyah"
Three-piece carwash set in polyester (600D) pouch. Including: regular sponge, netted sponge, and microfibre towel.
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 51.5 x 26 x 45.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 51.5 x 26 x 45.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 12 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 2.75 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 1.96 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 288 |
| Ύψος: | 75mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6307109000 |
| Βάρος: | 160g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 255mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Πλάτος: | 220mm |
| Υλικός: | PU, Polyester 600D, Microfiber 200 gsm |
Σύνδεση