Polyester (600D) car organizer Thatcher
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 19,43 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 19,43 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 24,09 € |
| Επιλογή: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | Black |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 47 x 32 x 49 cm |
| OuterCartonDimension: | 47 x 32 x 49 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.4 |
| QuantityOnPallet: | 150 |
| Ύψος: | 450mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Βάρος: | 1000g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 580mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Heavy Metals, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, Colour Release, BSCI |
| Πλάτος: | 280mm |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Individually packed in a gift box |
| Υλικό: | Cardboard, PP, Polyester 210D, Aluminium foil |
Σύνδεση