Polyester (600D) car organizer Simon
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 14,64 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 14,64 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 18,15 € |
| Επιλογή: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | Black |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 56 x 34 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 56 x 34 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15.3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.3 |
| QuantityOnPallet: | 480 |
| Ύψος: | 260mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929800 |
| Βάρος: | 742g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 490mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Πλάτος: | 320mm |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Υλικό: | Metal, Rubber, Polyester 600D |
Σύνδεση