Polyester (600D) bicycle cooler bag Prisha
Από
5,15 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,36 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,36 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,89 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-0929-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Polyester (600D) bicycle cooler bag Prisha"
Polyester (600D) bicycle cooler bag with PEVA lining and a PVC pocket on top. Includes a reflective strap, mesh pockets on both sides, and a large cooler to be closed by a zipper.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 48 x 34.5 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 48 x 34.5 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 40 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.17 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 800 |
| Ύψος: | 140mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929100 |
| Βάρος: | 140g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 220mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, LFGB, BSCI |
| Πλάτος: | 160mm |
| Υλικός: | Polyester 600D, PEVA |
Σύνδεση