Polyester (600D) beach bag Gaston
Από
4,73 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,84 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,84 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,24 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7953-005999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Polyester (600D) beach bag Gaston"
Polyester (600D) beach bag with zipper and front pocket with zipper.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 56 x 40.5 x 26.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 56 x 40.5 x 26.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.41 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 1200 |
| Ύψος: | 360mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929800 |
| Βάρος: | 240g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 310mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Πλάτος: | 127mm |
| Υλικός: | Polyester, PEVA, 600D/PVC, 420D/pvc |
Σύνδεση