Polyester (600D) beach bag Christopher
Από
16,68 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 20,59 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 20,59 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 25,53 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-5568-045999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Polyester (600D) beach bag Christopher"
Polyester (600D) beach bag with rope handles and zipper.
| Colour: | Blue/White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 70 x 40 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 70 x 40 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.03 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.4 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 280 |
| Ύψος: | 40mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929800 |
| Βάρος: | 482g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 620mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Πλάτος: | 300mm |
| Υλικός: | PVC, Polyester 600D |
Σύνδεση