Polyester (300D) waist bag Vito
Από
1,99 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,46 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,46 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,05 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-9348-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Polyester (300D) waist bag Vito"
Polyester (300D) waist bag with adjustable waist band. The bag has a zippered main compartment and a zippered front pocket.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 40 x 34 x 35 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 34 x 35 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13 |
| QuantityOnPallet: | 3200 |
| Ύψος: | 6mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Βάρος: | 65g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 140mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, ISO105-X12:2001, BSCI |
| Πλάτος: | 290mm |
| Υλικός: | Polyester 300D |
Σύνδεση