Polyester (210D) travel toiletry bag Merrick
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 7,00 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,68 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 43 x 25 x 38 cm |
| OuterCartonDimension: | 43 x 25 x 38 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5 |
| QuantityOnPallet: | 1200 |
| Ύψος: | 210mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190 |
| Βάρος: | 120g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 230mm |
| Πιστοποιητικά: | BSCI |
| Πλάτος: | 80mm |
| Υλικός: | Plastic, Metal, Nylon, PVC, Polyester 210D |
Σύνδεση