Polyester (210D) drawstring backpack Stef
Από
0,61 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,75 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,75 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,93 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1204075-004999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Polyester (210D) drawstring backpack Stef"
Polyester 210D drawstring backpack with two black PU corners on the front and internal sewing. Features a black nylon cord on each side, a pull-cord closure. Capacity: 5L. Carrying capacity: 7 kg.
| Colour: | Green |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 51 x 43 x 28 cm |
| OuterCartonDimension: | 51 x 43 x 28 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.5 |
| QuantityOnPallet: | 6000 |
| Ύψος: | 420mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190 |
| Βάρος: | 35g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 340mm |
| Πλάτος: | 1mm |
| Υλικός: | Polyester 210D |
Σύνδεση