Polyester (190T) backpack cover Carrigan
Από
3,55 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,38 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,38 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,43 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-5492-006999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Polyester (190T) backpack cover Carrigan"
100% Polyester, neon safety cover for backpacks with two reflective stripes. Elastic to fit different sizes. For promotional use only.
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 45.5 x 43 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 45.5 x 43 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.8 |
| QuantityOnPallet: | 4000 |
| Ύψος: | 1mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6307909800 |
| Βάρος: | 64g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 730mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, EN13356:2001, BSCI |
| Πλάτος: | 350mm |
| Υλικός: | Polyester 190T |
Σύνδεση