Polyester (150D) safety jacket Arturo
Από
2,64 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,26 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,26 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,04 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-6541-007028999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Polyester (150D) safety jacket Arturo"
100% Polyester (150D) neon safety jacket. M= 66 x 60 cm (LxW), XL= 73 x 67 cm (LxW), XXL= 75 x 72 cm (LxW). The prices shown in the table below are based on the smallest size. Actual prices vary per model/size.
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Size: | M |
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 50 x 40.5 x 38 cm |
| OuterCartonDimension: | 50 x 40.5 x 38 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 15 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 1600 |
| Ύψος: | 3mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6211331000 |
| Βάρος: | 116g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 740mm |
| Πιο περιζήτητο: | ναι |
| Πιστοποιητικά: | EN ISO 20471, Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Report for Analysis, BSCI |
| Πλάτος: | 720mm |
| Υλικός: | Polyester 100% |
Σύνδεση