Polycanvas (300D) toiletbag Marilyn
Από
1,72 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,12 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,12 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,63 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7727-007999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Polycanvas (300D) toiletbag Marilyn"
Poly canvas (300D) toiletbag with zipper.
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 40 x 30 x 50 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 30 x 50 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 3600 |
| Ύψος: | 50mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929100 |
| Βάρος: | 70g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 250mm |
| Πιο περιζήτητο: | ναι |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Πλάτος: | 180mm |
| Υλικός: | PVC backing, Polycanvas 300D |
Σύνδεση