Plastic weather station Griffin
Από
7,24 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,94 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,94 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,09 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-4789-032999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Plastic weather station Griffin"
Plastic digital desk or wall weather station with LCD display, clock, calendar, temperature (C/F), humidity information, and back light. This weather station can be hung on the wall. Batteries included.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 2 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 25 |
| OuterBoxDimension: | 55 x 45.5 x 34 cm |
| OuterCartonDimension: | 55 x 45.5 x 34 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 15.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1400 |
| Ύψος: | 142mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9025804000 |
| Βάρος: | 145g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 82mm |
| Πιστοποιητικά: | Sea-Safe Transport of Goods, Air-Safe Transport of Goods, D.o.C EMC/CE, EMC, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, Phthalates, MSDS, BSCI |
| Πλάτος: | 40mm |
| Υλικός: | Plastic, LCD |
Σύνδεση