Plastic mobile phone holder Laurine
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,19 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,19 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,68 € |
| Επιλογή: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | Black |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 61 x 26 x 43 cm |
| OuterCartonDimension: | 61 x 26 x 43 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| QuantityOnPallet: | 850 |
| Ύψος: | 150mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 168g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 113mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Πλάτος: | 70mm |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Υλικό: | ABS, Plastic, EVA |
Σύνδεση