Plastic bottle opener Tay
Από
0,30 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,37 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,37 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,46 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-708984-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Plastic bottle opener Tay"
Plastic and metal bottle opener, shaped like a fist.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 28.5 x 23 x 48.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 28.5 x 23 x 48.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 17500 |
| Ύψος: | 11mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090 |
| Βάρος: | 21g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 91mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Πλάτος: | 41mm |
| Υλικός: | Plastic, Metal |
Σύνδεση