Plastic and silicone bicycle light Abigail
Από
2,03 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,10 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-3447-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Plastic and silicone bicycle light Abigail"
Plastic bicycle light with two LEDS and two blinking options. With silicone strap. Batteries included.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 2 |
| Battery Type: | Cell-CR2025 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 62.5 x 19 x 35.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 62.5 x 19 x 35.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 14000 |
| Ύψος: | 11mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8512100000 |
| Βάρος: | 17g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 105mm |
| Πιστοποιητικά: | Battery 2006/66/EC, RoHS, IEC 62471, EMC, D.o.C EMC/CE, PAHs, MSDS, UN38.3, BSCI |
| Πλάτος: | 40mm |
| Υλικός: | Plastic, Silicone |
Σύνδεση