Plastic 2-in-1 parking disc Teddie
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,32 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,32 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,64 € |
| Colour: | Cobalt Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 37 x 33.5 x 27.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 33.5 x 27.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.52 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 6000 |
| Ύψος: | 6mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 66g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 156mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Πλάτος: | 119mm |
| Υλικός: | Plastic |
Σύνδεση