"Pieten" hat
Από
1,64 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,09 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,09 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,83 € |
Αριθμός προϊόντος:
A86-4028-11-A11
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν ""Pieten" hat"
Complete your "Sinterklaas" outfit with this cheerful "Pieten" hat for adults. Perfect for plays, parades, parties, or just to join in the fun on Pakjesavond in style.
| Colour: | Purple (PMS 268c) / Purple |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 27.0000 x 38.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 27.0000 x 38.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16.0000 |
| Βάρος: | 16g |
| Υλικός: | 100% Polyester |
Σύνδεση